פינוי שוכר שלא משלם דמי שכירות

פינוי שוכר שלא משלם דמי שכירות

רבים ממשכירי הדירות נתקלים בתופעה של אי תשלום דמי שכירות מצדם של השוכרים ובודקים אילו אפשרויות עומדות לרשותם לגרום לפינוי שוכר מהדירה.

מצב זה בו השוכר נמצא בדירה ומאידך אינו משלם את דמי השכירות הינו מצב אבסורדי אשר המחוקק ער לו ולכן בא ותיקן תקנות חדשות לעניין פינוי שוכר שלא משלם את דמי השכירות, וזאת באמצעות הגשת תביעה לפינוי מושכר באמצעות סדרי דין מיוחדים.

תכלית חקיקתן של התקנות החדשות לעניין פינוי שוכר היא בין היתר בכדי למנוע מצב של "התנחלות" של שוכרים במושכר ללא שהם משלמים דמי שכירות ומושכים את הזמן בהליך שיפוטי. מאחר והתנגות מסוג זה מצידם של השוכרים הינה פגיעה משמעותית בחברה בכלל ובקהל המשכירים בפרט ועל כן בא המחוקק ותיקן את התקנות החדשות על מנת להקל בהליך פינוי שוכר שלא משלם את דמי השכירות, ולהביא לפינויו במהירות האפשרית.

הליך פינוי שוכר אינו דבר של מה בכך ואין להקל בו ראש כלל וכלל. יש לפעול בחכמה ובתבונה לאורך כל הדרך, וזאת על מנת להגיע לתוצאה של פינוי שוכר במהירות האפשרית.

מומלץ לפעול באופן מהיר ביותר ולהתחיל בהליכים מוקדם ככל האפשר וזאת על מנת לסיים הליך של פינוי שוכר בהקדם האפשרי.

משרדנו בעל ניסיון רב בהליכי פינוי שוכר ויבצע עבורך את הפינוי באופן מהיר ביותר!

כל האמור לעיל בעניין פינוי שוכר שלא משלם שמי שכירות ועניין תביעה לפינוי מושכר, הינו למידע כללי בלבד ולא נועד לשמש כייעוץ משפטי ו/או כתחליף לייעוץ משפטי מאחר ויש צורך לבחון כל מקרה ונסיבותיו המיוחדות.